Mobilin prášek dárkové balení

Mobilin prášek pro přípravu nápoje vám pomůže při bolestech a zánětech kloubů, u kterých pomáhá zlepšovat funkci a pohyblivost. Působí také jako prevence. Přípravek je určen především pro osoby trpící osteoartrózou, po úrazech pohybového aparátu a aktivní i rekreační sportovce.

Řada Mobilin představuje komplexní péči o vaše klouby. Obsahuje klinicky ověřené účinné látky glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a hydrolyzát kolagenu, které působí při bolestech a zánětech kloubů všech lokalizací (kolenní klouby, kyčelní klouby, drobné klouby rukou, klouby páteře).

Produkt Mobilin prášek pro přípravu nápoje obsahuje:

Glukosamin sulfát - látka tělu vlastní, která se využívá při tvorbě proteoglykanů v kloubní chrupavce a kyseliny hyaluronové. Při onemocnění kloubů bývá tento proces narušen, vzniká nedostatek glukosaminu a proto je důležité ho nahradit podáním zvenku. Glukosamin působí také protizánětlivě - inhibuje tvorbu volných kyslíkových radikálů, které poškozují klouby.

Chondroitin sulfát - je součástí mezibuněčné hmoty chrupavky, kde významně váže vodu, stimuluje tvorbu proteoglykanů a podílí se na správné funkci chrupavky. Při degenerativních onemocněních dochází k úbytku chondroitin sulfátu a proto je vhodné ho zabezpečit přísunem zvenku.

Hydrolyzát kolagenu - je zdrojem aminokyselin nezbytných pro tvorbu kolagenu pro obnovu a regeneraci chrupavek.

Kdy Mobilin prášek pro přípravu nápoje pomáhá:

chrání klouby před poškozením,

regeneruje a vyživuje poškozené kloubní chrupavky,

inhibuje degeneraci již poškozené chrupavky,

napomáhá při bolestivosti kloubů při artróze a zánětlivých projevech,

zlepšuje funkci a pohyblivost kloubů,

předchází potížím při přetěžování kloubů a po úrazech.

Složení v 1 sáčku: 2 000 mg hydrolyzát kolagenu, 1 500 mg glukosamin sulfát, 50 mg chondroitin sulfát, kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, náhradní sladidla aspartam a acesulfam K, přírodní a přírodně identické aroma

Dávkování: 1 sáček denně, nejlépe během jídla. Obsah sáčku rozpusťte v 200 ml vody. Užívejte 2 měsíce, cyklus je vhodné opakovat 2-3x do roka nebo kdykoliv, když se objeví potíže.

Balení: 60x 6 g - dávka na 2 měsíce

Upozornění: Doplněk stravy. Neobsahuje cukr. Vhodné pro diabetiky. Obsahuje fenylalanin. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 10 let.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *