Medolight RED

Medolight RED je zařízení, které využívá inovační formu kontaktní interakce, která vyžaduje osvětlení objektu světlem ze vzdálenosti 0-5 mm. Světlo dosahuje na povrch kůže bez žádného zkreslení způsobeného např. elektromagnetickým smogem. Bezprostřední kontakt způsobuje nejúčinnější terapeutickou interakci na těch místech, které byly vystaveny působení světla, ale pozitivní následky je možné pozorovat v celém organismu.

Vynálezci přístroje medolight zvolili světelné spektrum, které je nejúčinnější z hlediska terapeutických potřeb, neboli červené záření, které se blíží infračervenému. To dává nejlepší terapeutické a profylaktické efekty.

Medolight využívá nejdůležitější, okem neviditelné mechanismy nápravy fungování tkání, neboli takové, jejichž činnost není pozorovatelné prostým okem. Světelné částice - fotony - pronikají osvětlenými tkáněmi, a tím rozběhnou celé série biochemických procesů, které jsou závislé na světle. Jestliže se elektromagnetické receptory (akupresurní body) nacházejí v exponované oblasti záření, aktivují se a terapeutické účinky se rozšiřují do všech orgánů, tkání a tělesných systémů. Pulzující světlo způsobuje přirozenější a více synchronizovanou činnost celého organismu.

Nízkofrekvenční záření vysílané zařízením medolight zajišťuje obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysoká frekvence pak z druhé strany snižuje ostrou bolest a působí protizánětlivě.

PŘEDNOSTI ZAŘÍZENÍ

Ergonomický tvar umožňuje díky malým rozměrům snadný přesun a snadné použití aparátu k masážím.

Regulace intenzity masáže pomocí jednoho ovládacího prvku.

Snadno regulovatelný pásek přizpůsobí zařízení velikosti dlaně a napomáhá správnému uchycení v dlani.

Funkce termické masáže je léčivá a zajišťuje pocit úplné relaxace a zmírnění napětí.

ZAŘÍZENÍ K TERMOVIBRAČNÍ MASÁŽI

Napomáhá krevnímu oběhu.

Uvolňuje a zmírňuje svalové napětí.

Odstraňuje bolesti.

Účinně působí na ty svaly, které mají nízký stupeň elasticity.

Pomáhá v boji proti celulitidě.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *