Masáž lávovými kameny Studio Ella

Masáž lávovými kameny Studio Ella

Masáž lávovými kameny je jedna z nejlepších pomocníků v boji s unaveným tělem, se stresem a duševním vypětím. Pomáhá tělu od chronické únavy, nechuti k životu. Masáž představuje výbornou relaxaci.

K masáži se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na specifická místa ne těla, teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. K masáži se používají nahřáté i studené kameny.

K masáži se mohou používat jakékoli nahřáté kameny (říční, žulové, čedičové), které alespoň trochu dokáží akumulovat teplo bez dalšího výrazného účinku. Nahřáté lávové kameny nejenže zprostředkují maximální výměnu tepla, ale především díky svým energetickým vlastnostem pomáhají odstraňovat bloky a harmonizovat proudění energie v těle.

Relaxační masáž lávovými kameny

KadeřnictvíKosmetikaManikúraPedikúraPermanentní make-upMasážeKlasická masážReflexní masáž plosky nohyManuální lymfatická masážThajská masážMedová masážMasáž měšciMasáž lávovými kamenyPéče o těloBělení zubůKvětinové a interiérové dekoraceStylistka - vizážistkaFoto službySolárium

Po - Ne 08:00 - 20:00e-mailujte:info@studio-ella.cz

ELLA STUDIO, Budějovická 1155, 252 42 Jesenice u PrahyBeauty: +420 241 931 602, +420 602 600 097 Fitness: +420 725 004 594 E-mail: info@studio-ella.cz

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *