Jak zhubnout prsa – Zdravý-jídelníček.cz

Jak zhubnout přes břicho

Jak zhubnout za měsíc

Zatímco mnoho žen touží po opaku – tedy mít větší prsa, nemalé množství žen trápí problémy s páteří díky velkým prsům. Většinou se jedná o ženy, které trpí i celkovou nadváhou. Prsa jsou totiž složená z milionu tukových buněk. Snížení příjmu kalorií prostřednictvím zdravého jídelníčku způsobí, že se prsa začnou postupně zmenšovat. Těch, které jsou štíhlé a mají velká prsa, není tak velké množství a bohužel někdy nezbývá, než se uchýlit k chirurgickému zákroku. Pokud však můžeme velikost svých prsů zmenšit, pomocí úbytku váhy nabízíme jednoduchý návod, jak prsa zhubnout bez nežádoucích vedlejších účinků.

Dodržování zásad zdravého stravování

Plán zdravého stravování

Zdravým stravováním se rozumí vyřadit ze svého jídelníčku smažená a tučná jídla. Omezit by se měla také konzumace slaných potravin (uzené potraviny, tavené sýry, chipsy a podobné potraviny). Rozhodně zapomeňte na produkty z bílé mouky, knedlíky, hutné omáčky, majonézy, šlehačka a sladkosti. Vyřadit budete muset zcela alkohol a omezit i příjem kávy.

Naopak by ve vašem jídelníčku neměly chybět ryby, ovoce, zelenina, ořechy, luštěniny a dostatečný příjem tekutin 2,5 – 3 litry za den. Pitný režim by měla tvořit voda, ovocné šťávy, neslazené čaje.

Jen hubnout nestačí a je vhodné zařadit cviky na prsní svalstvo. Existuje široká škála posilovacích cviků, které se zaměřují výhradně na prsní svaly. Máte možnost buď navštěvovat nějaké fitness centrum, nebo cvičit doma. Patří sem například různé styly kliků: klasické, vojenské, kliky s tlesknutím, kliky na jedné ruce, kliky s nohama na podložce a další. Do skupiny prsních svalů patří celkem tři svaly: velký prsní, malý prsní a přední sval pilovitý.

Pokud jste pevně rozhodnutí učinit vašemu trápení přítrž, neváhejte nás kontaktovat. Naším cílem jsou spokojení klienti, kteří se budou vracet a doporučovat nás dále. U nás najdete zázemí, které je u zdárného hubnutí velmi důležité.

Chci poradit se stravováním a získat jídelníček ZDARMA

Powered by WordPress. Theme Just Landing

Copyright © 2014-2015 Zdravý-jídelníček.cz - všechna práva vyhrazena

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *